moje zainteresowania - wszelkie filmy oparte na faktach - książki biografia - humor pod każdą postacią - komputer - szydełkowanie , drutowanie, haftowanie - pływanie rekreacyjne -KAKTUSY

szydełkomania

niedziela, 05 września 2010

komplet

Zakończona następna praca , która na każdym zdjęciu ma inny odcień oczywiście wszystko za sprawą ,,,,,,światła.

czwartek, 19 sierpnia 2010
środa, 07 lipca 2010
sobota, 03 lipca 2010

Dobrnęłam do finału i taki jest efekt końcowy

 

tunika zakończona

czwartek, 24 czerwca 2010

Plany«najbliższe plany

niedziela, 20 czerwca 2010
poniedziałek, 14 czerwca 2010
sobota, 12 czerwca 2010

przedłużone bolerko

Dla pewnej nastolatki powstaje coś co sama też bym sobie założyła, kto wie idą wakacje więc czasu będzie dużo .

niedziela, 16 maja 2010

Nie narzekam na pogodę.Kap,kap,już trzeci dzień.Jest komputer książki ,szydełko,a więc w domu pogoda.Znalazłam na you tubie piosenkę, której nie wolno nam było śpiewać na koloni.Bo w tym czasie gdy była ona przebojem ja byłam wesołą kolonistką i śpiewałam o kwiatkach zwierzątkach a tej piosenki chociaż wszyscy ją znali nie wolno było i już No cóż takie czasy----były.

A tytuł 'Wstyd i skandal w rodzinie' tak sobie to nucę a robótka 'rośnienowa tunika

Do wykończenia użyję tych ananasów.

niedziela, 18 kwietnia 2010

coś nowego robiłam taką, serwetkę od zeszłego lata postanowiłam zrobić ją po swojemu.Teraz wiem że ta  technika jest bardzo żmudna.Ale też wiem o co chodzi być może zrobię jeszcze coś w tym stylu.Jednak do szycia pętelek chyba nie mam cierpliwości.

niedziela, 28 marca 2010

Nie lubię zmiany czasu.ale wczoraj przestawiłam wszystkie zegarki.Dzisiaj wstałam zaraz po przebudzeniu nie odwlekając momentu wstawania w czasie wolnym od pracy.Jestem po śniadaniu ,po kawce i mam już nastawiony obiad , myślę, że w ten sposób nie odczuję braku tej godzinki.

niedziela, 14 marca 2010

sssssssssssssss

W stanie surowym ,prosto spod szydełka

czwartek, 11 marca 2010

Jeszcze mam kłopoty z ustaleniem rozdzielczości zdjęć,ale już się udało.Zazdrostka była bardzo czasochłonna.Parę razy pomyliłam się i musiałam pruć.Ale teraz tylko wyprać i cieszyć się widokiem zajączków.


poniedziałek, 25 stycznia 2010

Potrzeba matką wynalazku i proszę znalazło się rozwiązanie, leżało w zasięgu tzw. trzecia ręka.Oczy się cieszą, że widzą dokladnie to o co chodzi.

niedziela, 24 stycznia 2010

Jolu specjalnie dla Ciebie --- motylki są ładniejsze niż oddaje to zdjęcie.Jestem zadowolona Jeszcze zostało mi parę magnesików ,ale przydają mi się na szydełka i igły .Taki przybornik dla sklerozy, aby ich ciagle nie szukać.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
http://liczniki.org/wakacje/sylwester-confetti-DC champagne-bk1.gif