moje zainteresowania - wszelkie filmy oparte na faktach - książki biografia - humor pod każdą postacią - komputer - szydełkowanie , drutowanie, haftowanie - pływanie rekreacyjne -KAKTUSY

szydełkomania

czwartek, 25 czerwca 2009

Zamykam komputer ,robótki spakowałam i wyruszam w odwiedziny do rodzinki.Życzę wszystkim blogowiczkom również miłych słonecznych dni tego lata.(u nas w tej chwili przechodzi kolejna burza)   

                                   Pozdrawiam Was Renia

środa, 24 czerwca 2009

szklanka

Szczawno Zdrój 1961 rok

Ten bieżnik ma prawie 30 lat, zrobiłam go dla mamy. Po jej śmierci wrócił do mnie.Pamięta on czasy kiedy to mulina była na wagę złota .Płótno też przypadkowe bo akurat takie było w sklepie.Popielniczka została z kompletu, który już nie istnieje.Ale ja jej nie wyrzucę .Lubię wszelkie starocie.Tak mi się zrobiło sentymentalnie po obejrzeniu bloga hanutki.

zapomniany bieżnik

miniona epoka

wtorek, 23 czerwca 2009

Skończyłam bluzkę czekam teraz na odrobinę słońca, chociaż zostało mi jeszcze trochę nici to nie będę dorabiać rękawów. Czekam na ładną pogodę.

 

poniedziałek, 22 czerwca 2009

skończona bluzka

skończona bluzka

sobota, 20 czerwca 2009

powstwje nowa bluzka

powstaje nowa bluzka

Próbuję poskładać teraz schemat myślę, że to jest najtrudniejsza część tej robótki.Może uda mi się zachować orginał.

schemat

schemat

piątek, 05 czerwca 2009

sznureczek

wersja próbna już wiem o co chodzi

poniedziałek, 01 czerwca 2009

 

Jakże miły prezent

sobota, 30 maja 2009

Pada deszcz dla poprawienia sobie nastroju powiesiłam zazdrostkę, którą wczoraj skończyłam

pochmurny dzień

ciągle pada

środa, 13 maja 2009

przygotowania do makramy

przygotowania do makramy

poniedziałek, 11 maja 2009
Dziękuję za podpowiedż gazyni .Nie wiedziałam wczesniej że mam wpisać ten adres zastosowałam się do rady i komentarz udało się umieścić.Tym sposobem mogę już nawiązać jakiś dialog.Pozdrawiam

 

niedziela, 10 maja 2009
Niedziela minęła ,jeszcze tyle rzeczy chciałam zrobić.próbowałam napisać  komentarze,ale pojawił się problem w niektórych blogach pytają się o profil ,a ja nie wiem jaki wpisać?
sobota, 09 maja 2009
Dzień zaczęłam od szydełka, zakończyłam jedną sprawę.Jeszcze będę musiała to wyprać i rozprasować.a jak przygrzeje słońce to mogę już to założyć.Teraz chcę spróbować zrobić makramę, warto popróbować bo jest efektowna.Kiedyś robiłam makramy ze sznurka takie na kwiatki,ale te na szydełku to co innego.

zakończone

Nareszcie koniec pozostało jeszcze tylko wyprać i rozprasować

czwartek, 30 kwietnia 2009

Dziękuję drogie blogowiczki za uznanie.Cenna jest opinia osób bezstronnych.Również każdą z Was odwiedziłam na blogu i również od kazdej z Was można cos sobie przyswoić .A kurs makramy zacznę jak się uporam z bieżącą robótką.Przed nami weekend ,ale nie zanosi sie abym coś sobie wyszydełkowała .Przyjadą synowie i.............będzie wesoło pozdrawiam Was wszystkie

                                                                    Renia

wtorek, 28 kwietnia 2009

Sama nie wiem jaki będzie koniec tej bluzki pion i poziom już nie wchodzi w rachubę, podeszłam do tego bez konkretnego planu i wyjdzie jak wyjdzie. już myślę o spódnicy do kompletu.............. nie nudzę się.

sobota, 25 kwietnia 2009

czrna

czarna

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
http://liczniki.org/wakacje/sylwester-confetti-DC champagne-bk1.gif